Opieka

Praca zdalna w ostatnich latach zdecydowanie zyskuje na popularności. W niektórych zawodach jedynymi warunkami stają się posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz szybkiego łącza internetowego. Wielu rodziców, mając taką możliwość, próbuje spędzić maksimum czasu ze swoimi dziećmi. Oczywiście można zostać z nimi w domu, ale doskonałym pomysłem jest skorzystanie z naszej oferty.

Znasz sytuację, kiedy pracujesz, a znudzone dziecko próbuje zwrócić na siebie uwagę? Z nami będziesz mógł o tym zupełnie zapomnieć!

Poprzez naszą wieloletnią współpracę z Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek – przestronnej sali zabaw z ofertą edukacyjną dla dzieci znajdującej się również w Bydgoskim Centrum Finansowym wychodzimy do państwa z nowoczesną ofertą Wynajmu powierzchni biurowej wraz z opieką nad dziećmi!
Podczas kiedy ty będziesz pracować, twoim dzieckiem będzie się opiekować wesoła, zawsze uśmiechnięta i doświadczona kadra Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wynajmu biurka w przestrzeni open space lub biura indywidualnego wraz z opieką nad dziećmi skontaktuj się z nami koniecznie, przedstawimy Tobie szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu