Lokalizacja

Jak wiadomo najlepszą opcją na biuro firmy jest ścisłe centrum miasta, dlatego postawiliśmy na najważniejszą kwestię przy wyborze biura dla Ciebie – LOKALIZACJA!

Novus znajduje się w ścisłym centrum miasta – w Bydgoskim Centrum Finansowym (Piętro 1) przy ul. Jagiellońskiej 1 na skrzyżowaniu wszystkim znanych ulic Jagiellońskiej i Gdańskiej . Gwarantujemy rewelacyjne połączenie komunikacją miejską ze wszystkimi zakątkami miasta oraz wygodny dostęp dla zmotoryzowanych.

Dlaczego dobra lokalizacja jest taka ważna?

Przede wszystkim dlatego, że umożliwia klientowi łatwy dojazd. Jest to jeden z wielu czynników, który przyczynia się do pozyskania klienta. Kolejną bardzo ważną kwestią w biznesowym trybie życia jest fakt, iż to w ścisłym centrum miasta głównie odbywamy większość spotkań i tu znajdują się wszystkie ważne urzędy, ratusz, sąd, kancelarie prawnicze, banki oraz niezliczona liczba kawiarni, restauracji i mniejszych punktów gastronomicznych.

Jakie są minusy biura w centrum i jak je rozwiązaliśmy?

Jedynymi minusami biura w ścisłym centrum miasta są problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, często w dużej odległości od biura oraz fakt, iż korzystanie z publicznych miejsc parkingowych nie jest tanie. My jednak rozwiązaliśmy ten problem. Korzystając z naszych usług parkujesz swój samochód w ścisłym centrum, na strzeżonym całą dobę wielopoziomowym parkingu w budynku gdzie znajduje się nasz lokal i to wszystko w cenie wynajmu. Będziesz mógł zapomnieć o szukaniu miejsca parkingowego, niesprawnych parkomatach oraz dużym marginesie czasowym zarezerwowanym na parkowanie i dojście do miejsca spotkania. U nas dzielą Cię 2 minuty od zaparkowania do znalezienia się w biurze!

Zapewniamy w najlepszej lokalizacji:

Zapraszamy do kontaktu

518-566-709